Марина Данилюк

Березюк оголосив голодування. Фракція “Самопоміч” витирає штанами сходи в АП.
Ситуація проста, як 2×2

Садовий мер Львова 11 років. Він упевнено роздавав інтерв’ю про те, як Львів отримав титул культурної столиці. Кореспонденти-фокуси-новиє_врємєна присвячували обкладинки успішному меру. Однак Садовий тягнув із півстолітніми Грибовичами як міг, і нині львіське сміття, а не кава зі Львова є символами центру Галичини)
По суті, саме місцева влада має розбиратися зі сміттям. Якого хрєна через жадібність Садового і невміння його переконувати місцеві громади та депутатів: своіх, чужих, дружніх — вилилося у повний пиздець. Якого фіга в Роменський район на Сумщині чи під Решетилівку таємно привозять львіське сміття? Соррі, але нам би з використаними памперсами і недоідками місцевих мешканців розбиратися?

Другий момент. Петро Порошенко готує ґрунт для виграшу другого президентського сроку. Зашквар Садового — ідеальна тема, як утилізувати серйозного конкурента. Як владі показати, що опозиція зі статусним амбітним передвиборчим лозунгом “візьми і зроби” — ще імпотентніша та безглуздіша ніж найпроблемніші нинішні керівники. Петро може юзати цю тему на виборах. Гройсман регулярно підкреслювати, що в часи його епохи “міцного господарника” на Вінничині такого не було. Отже, Гройсман альфа-самець. А Садовий — шо попало, збоку бантик)

Третє. Ідея Березюка поголодувати заради вирішення сміттєвого колапсу — приклад піару нижче плінтуса. Майбутні два парламентські тижні нагадуватимуть шоу “Дом-2”, оскільки відзняти лайфюшку із Березюком, який годується енергією сонця і води під АП — їздитимуть цілодобово усі)) Це пиздець який антипіар, стражденні откровення Березюка: “Я хочу вірити, що нас не знищать…” Та голі ноги депутатів на східцях позаду))

Четверте. Фракція “Самопоміч” остаточно здулась. Коли амбітні депутати зі статусами — Сироід, Сотник катаються на сходах Будинку з Химер, знаючи, що Порошенка взагалі в країні нема — про поїздку до Вашингтону повідомляли ще два тижні тому, це якась імпотентність. Чи можна чекати від таких законотворців серйозних і глобальних рішень? “Візьми і зроби” еволюціонувало в “Сиди і не пизди”.